Valosel Oy

yhteystiedot

Tutustu porukkaan ja ota yhteyttä!

Sähköalan ammattilaiset apunasi

Sebastian Wargh

Projektinjohto, pientyöt ja vikakorjaukset
040 913 4625
sebastian.wargh@valosel.fi

Niko Pernu

Sähkösuunnittelu, suunnittelupäällikkö
040 716 5582
niko.pernu@valosel.fi

Kaapo Heikkinen

Sähkösuunnittelu, omakotitalot
045 138 4000
kaapo.heikkinen@valosel.fi

Antti Paloniemi

Toimitusjohtaja, myynti
044 358 9533
antti.paloniemi@valosel.fi

Henri Paloniemi

Kehitystyö
044 567 1720

Antero Jokitalo

Laiteasennukset/pientyöt
040 414 0268
antero.jokitalo@valosel.fi

Danil Nechaev

Projektinhoito, aluesähköistys
045 171 3717
danil.nechaev@valosel.fi

Admicom

Sihteeri

OSoitetiedot

Käyntiosoite:

Valosel Oy
Kuriiritie 19,
01510 Vantaa

Laskutusosoite:

Valosel Oy
PL 908
02066 DOCUSCAN

Pyydämme teitä jatkossa lähettämään Valosel Oy:tä
(y-tunnus 2486117-1) koskevat laskut
verkkolaskuosoitteeseen: 003724861171
operaattori: Pagero
välittäjän tunnus: 003723609900

kartta